Wesele

Przyjęcie z noclegami

Nasza oferta

Miejscem, w którym odbywać się będzie Wesele, jest Restauracja DZI9WIĄTKA. Obiekt został poddany generalnej renowacji w 2018 roku.  W ramach tych działań zrealizowaliśmy, przede wszystkim, zmianę profilu kulinarnego restauracji, którą dopełnia przemiana architektoniczna i dekoratorska. Wraz z otwarciem nowej restauracji, zaproponowaliśmy naszym Klientom smaczne jedzenie slow food, przy zachowaniu klasycznej dla kurortu karty Menu. Serwujemy dania obiadowe oparte o mięso zwierzęce jak i ryby oraz makarony. Przykładamy dużo uwagi do stosowania tylko świeżych produktów, a dania przygotowywane są na zamówienie. Postaraliśmy się także, o szeroki wybór alkoholi poprzez uruchomienie kompletnego drink baru, opartego o markowe alkohole z wysokiej półki smakowej i cenowej. Wystrój restauracji jest surowy, wykończony w stylu loftu. Podejście takie pozwala nam na elastyczną konfigurację sali oraz praktycznie dowolne dobieranie dodatków dekoracyjnych.

Kompleks wypoczynkowy, w skład którego wchodzi część hotelowa – Villa Dominik oraz Restauracja DZI9WIĄTKA zlokalizowany jest w odległości 150 metrów od plaży we Władysławowie. W ramach organizacji Wesela oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • 30 pokoi w tym Apartament dla Nowożeńców,
  • SPA z jacuzzi i sauną,
  • salę zabaw dla dzieci,
  • taras widokowy ulokowany na dachu budynku,
  • salę restauracyjno-imprezową dla ponad 50 osób,
  • ogrzewany i odizolowany od warunków atmosferycznych, ogródek restauracyjny dla 40 osób,
  • parking,
  • oraz naszą pełną dyspozycyjność.
  • Pragniemy zainteresować Państwa także naszą ofertą i wsparciem w zakresie organizacji całej oprawy wizualnej Wesela. W ramach naszych usług oferujemy dwa podstawowe style w jakich przystrojona może zostać zarówno sala jak i wejście do restauracji oraz inne pomieszczania. Takie podejście pozwala na osiągnięcie spójnych efektów i budowanie magicznego doświadczenia zarówno dla Pary Młodej jak i dla Gości weselnych.
  • Oferujemy Państwu także pełną współpracę przy realizacji oprawy weselnej z wybranym przez Państwa wedding plannerem.

Przykładowe menu weselne

Jedzenie oraz napoje

Zaprezentowane menu jest przykładowym i będzie podlegać modyfikacjom według Państwa uwag, preferencji i potrzeb (np. dania wegetariańskie lub wegańskie).


Każdorazowo, ustalamy z Parą Młodą szczegółowy plan wesela, który obejmuje zarówno rodzaje podawanych posiłków jak i wskazany moment ich podania, tak aby dopasować się do preferencji Gości jak i dynamiki samej zabawy weselnej.

Tradycyjny rosół z makaronem

Zrazy wołowe w sosie pieczeniowym
Kotlet de volaille
Tradycyjny kotlet schabowy

Ziemniaki z masłem i koperkiem

Ziemniaki opiekane

Zestaw 3 surówek

Warzywa sezonowe z pary

mięsa pieczone (rolada drobiowa z warzywami, karczek pieczony aromatyzowany, rolada z boczku)

Deska serów dojrzewających

Deska wędlin

Sałatka jarzynowa

Sałatka grecka

Galaretka drobiowa

Śledź w oleju z cebulką

Ryba w galarecie

Jajka w sosie tatarskim

Pikle z domowej spiżarni

Czekoladowe brownie z lodami

3 różne rodzaje ciast klasycznych do wyboru

Filet zapiekany z cebulką pod pierzynką serową

lub

Pieczeń z karkówki w sosie z czerwonego wina lub z sosem z zielonego pieprzu

Żurek staropolski z jajkiem, kiełbasą i ziemniakami

Napoje gazowane i niegazowane bez limitu (w tym kawa i herbata)

Wymarzone i udane Wesele

kontakt w sprawie szczegółów i wyceny

Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informacje dostępne tutaj, w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie danych oraz wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.